St Antoine House and locality
Contact us
Welcome to St Antoine B&B
campagne house entrance carcassone countryside gardens

Adres:
Irena Wrona
Domaine de Saint-Antoine, 11200 Bizanet Domaine Saint-Antoine, 11200 Bizanet

Telefon:
00 33 4 68 33 40 22

Email:


View Larger Map

Od Carcassonne i Toulouse: Z autostrady A61 na skrzyżowaniu 25 kierujemy się na centrum Lézignan. Wjeżdżamy na drogę D 6113 w kierunku Narbonne. Po przejechaniu wsi Villedaigne, skręcamy na trzeciej drodze na prawo – na wąski asfalt naprzeciwko drogi do Clermont L'Herault (D524). Jadąc niezbyt szybko tą drogą wzdłuż winnic dojeżdżamy po ok. 2 km do Saint-Antoine. Wjazd przez charakterystyczna bramę po lewej stronie drogi.

Od Narbonne: Drogą D 6113 w kierunku Carcassonne i Lezignan-Corbičres. 3 km od pierwszego ronda (ze znakiem na Fontfroide Abbey), skręcić w lewo na wąski asfalt naprzeciwko drogi do Clermont L'Herault (D524). Jadąc niezbyt szybko tą drogą wzdłuż winnic dojeżdżamy po ok. 2 km do Saint-Antoine. Wjazd przez charakterystyczna bramę po lewej stronie drogi.

Od wsi Bizanet: Od skrzyżowania w kierunku miejscowości Narbonne, wzdłuż D224. Na najbliższym skrzyżowaniu z oznakowaniem St Antonie skręcić w lewo. Kontynuując wąskim asfaltem wzdłuż torów i winnic po ok 2,5 km dojeżdżamy do Saint-Antoine. Wjazd przez charakterystyczna bramę po prawej stronie drogi.

Pociągiem: Najbliższa stacja SNCF TGV: Narbonne

Samolotem: Najbliższe lotniska: Carcassonne ** ** Perpignan, Beziers, Tuluza ***.

* Zalecamy wynajem samochodów na lotniskach

** Ryanair latają do Carcassonne i Perpignan z London Stansted

*** Tuluza jest ok.. 1,5 godziny drogi od St Antoine - dostępne loty z wielu lotnisk regionalnych Wielkiej Brytanii.

**** Z Polski można dolecieć Ryanair z Wrocławia do Girony w Hiszpanii i w ciągu 2 godz. dojechać wynajętym samochodem do St. Antoine.

Można urozmaicić swój pobyt wizytą w Barcelonie, która jest odległa ok.: 3 godziny jazdy samochodem .

Otoczony przez winnice i zarośla, ten stary dom, niegdyś należący do właściciela regionu, uwodzi swoim niezwykłym urokiem i ciszą. Prawdziwa oaza spokoju położona pomiędzy Lézignan i Narbonne.

Zrelaksuj się na tarasie lub w ogrodzie, czy też w basenie, słuchając cykad i oddychając świeżym powietrzem i zapachem kwiatów.

Dwa duże pokoje - piękne, ciche i komfortowe, z osobnymi łazienkami i toaletami są do dyspozycji klientów. Śniadanie jest wliczone w cenę, serwowane jest na tarasie otoczonym przez kwiaty i zacienionym przez stare drzewa. Wieczorne posiłki również są dostępne.

@LesCorbières.com 2014